BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
5 wrz 2013 / Warsaw Build /

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie w Warszawie

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie w Warszawskim Centrum EXPO XXI - poznaj najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz.

 

Build Warsaw

Dyskusje na temat przyszłości architektury i polskiego wzornictwa, prezentacje inteligentnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz – to wszystko czeka na uczestników targów Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw oraz Interiors & Design Warsaw, które odbędą się w dniach 10-12 września w Warszawie.

To będzie prawdziwe święto dla całej branży budowlano-wnętrzarskiej. Podczas trzech wrześniowych dni w Warszawskim Centrum EXPO XXI swoje produkty i rozwiązania przedstawią producenci materiałów i sprzętu budowlanego, wytwórcy oświetlenia, mebli, podłóg oraz płytek ceramicznych. Obecność na imprezie potwierdzili już wystawcy m.in. z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, czy Belgii.

Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące dyskusje i pokazy. Motywem przewodnim pierwszego dnia targów będzie design w budownictwie oraz wnętrzach. Współpraca polskich firm z designerami – a raczej jej brak - będzie tematem panelu przygotowanego przez Creative Poland, którego gościem specjalnym będzie Ake Rudolf z International Design Center Berlin.

„Budownictwo energooszczędne” będzie hasłem drugiego dnia targów. Tego dnia odbędzie się m.in. panel dyskusyjny „Efektywność energetyczna budynków – nowe przepisy, nowe szanse” prowadzony przez Tomasza Żuchowskiego z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Marcina Piotrowskiego ze Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej MIWO oraz Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości.

Przedstawiciele Zrzeszenia Montażystów Stolarki odpowiedzą m.in. na pytanie, jakie konsekwencje dla producentów, sprzedawców i montażystów niosą zmiany na rynku okien i usług montażowych w 2013 roku.

Trzeci dzień targów poświęcony będzie Warszawie jako jednemu z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Europie dla inwestycji komercyjnych. Tego dnia inwestorzy i deweloperzy będą się mogli m.in. dowiedzieć jakich błędów nie popełnić przy budowaniu nowej siedziby.

Jedną z atrakcji targów będą pokazy na żywo sztuki dekarskiej organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, a także Piknik Montażystów, Mazowieckie Zawody Płytkarzy oraz porady autoryzowanych fachowców firmy Atlas. W trakcie Międzynarodowych Targów Technologii Produkcji Okien i Drzwi Windows & Doors Warsaw 2013 wręczone zostaną nagrody najlepszym firmom w branży okienno-drzwiowej podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2013.

Organizowane przez firmę Lentewenc targi dadzą kompleksowy obraz sytuacji w branży budowlano-wnętrzarskiej. Dla ich uczestników będzie to doskonała okazja, by poszerzyć wiedzę o produktach i rynku oraz pozyskać nowych kontrahentów.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium