BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
22 lip 2014 / SOMA /

ŚWIATŁO 2015 XXIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego, 25-27.03.2015 Warszawa

XXII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2015
25-27 marca, Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI

targi światło 2015 lightfair

Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2014 roku spotkania zgromadziły blisko 2 000 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się sektor poświęcony technologii LED. Tej tematyce poświecona była dwudniowa konferencja z udziałem specjalistów z Polski i ze świata. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów. 

W programie przyszłorocznej edycji tradycyjnie znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty, m.in. Konferencja Technologia LED i OLED,  Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągająca co roku architektów i projektantów z całej Polski oraz wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących. Targom towarzyszyć będzie także All On Design - wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium