BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
1 cze 2015 / DLJM System /

BACnet Global Roadshow - Warszawa 9/06/2015

BACnet to jeden z najpopularniejszych otwartych standardów automatyki budynkowej. Świętując w tym roku 20-lecie standardu ANSI 135, z którego BACnet się wywodzi, i 10-lecie standardu ISO 16484-5, który umiędzynarodowił amerykański protokół, na całym świecie odbywają się wielkie kongresy dotyczące automatyki budynkowej - BACnet Global Roadshow.

Po Berlinie, drugi europejski przystanek tego technologicznego tournee będzie miał miejsce w Polsce. Już 9 czerwca zapraszamy do Warszawy wszystkich pasjonatów otwartych systemów inteligentnego budownictwa.

Najważniejszymi zagadnieniami kongresu będą analityka połączeniowa, bezpieczeństwo cyberprzestrzenne w budownictwie i rola branży IT w systemach operacyjnych obiektów i zarządzaniu systemami.  Roadshow skupi się na korzyściach płynących z protokołu budynkowego BACnet dla zrównoważonego budownictwa w zakresie budowy, modernizacji i integracji inteligentnych sieci. 

BACnet Global Roadshow Warszawa

Podczas konferencji ekspert DLJM System - dr inż. Marcin Pawlik zaprezentuje m.in. praktyczne wdrożenie protokołu komunikacyjnego  - BACnet na podstawie Laboratorium Inteligentnego Budownictwa DLJM Lab.
Równocześnie reprezentując AGH wygłosi wykład “Wyzwania w projektach modernizacyjnych w celu osiągnięcia oszczędności energii - szeroki zakres BACnet”

Poza tym w programie m.in. wystawa state-of-the-art oraz wykłady na tematy:

  • Otwartej komunikacji w automatyzacji budynków
  • Rozwoju standardu BACnet
  • Interoperacyjność urządzeń BACnet
  • LBTL (BACnet Testing Laboratories) oraz Europejski Certyfikat systemu BACnet
  • Producenci i dostawcy BACnet
  • Punkt specjalny w Polsce: założenie BIG Polska (BACnet Interest Group Polska) oraz wybór przewodniczącego/ambasadora
     

Co to jest BACnet Roadshow? 

BACnet Global Roadshow jest idealną możliwością szerzenia na całym świecie standardu BACnet, który zapewnia otwartą komunikację budynkową i niezawodne inwestycji w automatyce budynków. Zaczynając od Ameryki Roadshow będzie podróżował do Europy (przystanek w Warszawie i Berlinie), Bliskiego Wschodu i Azji i Pacyfiku. Prezentacje w poszczególnych krajach dostarczą innowacyjnych rozwiązań dla inteligentnych sieci, efektywnej wydajności budynków i integracja z internetem. 
 

Dla kogo?

Konferencja kierowana jest do grup użytkowników protokołu BAcnet, deweloperów, dostawców inteligentnych sieci i infrastruktury IT oraz lokalnych dystrybutorów, architektów, inżynierów budowlanych, menedżarów i zarządców budynków, informatyków, specjalistów IT, energetyków, operatorów budynkowych, integratorów, dostawców i dystrybutorów usług protokołu BACnet, studentów, profesorzów i nauczyciele uczelni technicznych, automatyków i innych znawców automatyki budynkowej. 
Roadshow stanie się fantastyczną platformą budowania kontaktów biznesowych i źródłem aktualnej wiedzy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, 9 czerwca 2015 r. w Warszawie. 

Rejestracja:
http://bacnetroadshow.org/dates/warsaw/registration.html

 

Globalny Roadshow jest pierwszym na świecie i w Europie wydarzeniem, którego gospodarzem jest BACnet International i BACnet Interest Group Europe (BIG- EU). Organizatorem i głównym partnerem wydarzenia jest ASHRAE. 

Strona Internetowa: http://bacnetroadshow.org 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium