BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
10 wrz 2015 / Budimex /

Budimex wybuduje biurowiec EQilibrium na warszawskiej Woli

10 września 2015 roku Budimex podpisał z Grupą Waryński umowę na budowę biurowca EQlibrium, który powstanie u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. Umowa ma wartość 56,5 mln złotych netto.
W ramach inwestycji Budimex wybuduje nowoczesny biurowiec w standardzie technicznym klasy A, składający się z dwóch połączonych brył o zróżnicowanej wysokości – 6 i 11 pięter. Łącznie powstanie 10,5 tys. m.kw. powierzchni biurowej i usługowej. Na dwóch kondygnacjach podziemnych znajdzie się 113 miejsc parkingowych.

Budimex wybuduje biurowiec EQilibrium na warszawskiej Woli


W budynku zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, system BMS oraz energooszczędne oświetlenie. Biurowiec będzie miał certyfikat BREEAM na poziomie very good .
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Grupa Waryński po raz kolejny nam zaufała i powierzyła realizację swojego flagowego projektu biurowego. Dotychczasowa współpraca przy inwestycji mieszkaniowej Stacja Kazimierz pokazuje, że wraz z naszym partnerem potrafimy znaleźć wspólny język i wdrażać rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesu projektu. Połączenie doświadczenia, wiedzy naszych inżynierów i pracowników z unikalnym projektem architektonicznym EQlibrium sprawia, że jesteśmy przekonani, iż w perspektywie kilkunastu miesięcy zrealizujemy jeden z najbardziej interesujących obiektów biurowych w tej części Warszawy. Zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne i najwyższa jakość prowadzonych prac przyczynią się do sukcesu projektu i zadowolenia przyszłych najemców – powiedział Radosław Górski, Dyrektor Budownictwa Ogólnego Budimex SA.


Prace budowlane rozpoczną się we wrześniu bieżącego roku. EQlibrium będzie gotowy na koniec 2016 roku.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium