BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
15 wrz 2015 / Ruukki /

Pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-Forma®

Ruukki wzbogaca swoją ofertę pokryć dachowych, inaugurując sprzedaż nowej generacji modelu Monterrey. Specjalnie zagięta przednia krawędź arkusza (FEB-Forma) ma na celu estetyczne wykończenie okapu dachu. W stosunku do poprzedniej wersji modelu, głębokość profilu została zwiększona, kreując tym samym wyróżniający się wzór dachówki.

"Obszarem, na którym w szczególności koncentrował się rozwój produktów serii Monterrey był design; mocny, robiący wrażenie wzór dachówki i wyjątkowe zagięcie przedniej krawędzi nadają produktowi bardzo elegancki wygląd. Nowatorskie, opatentowane rozwiązanie krawędzi arkusza znane jest z modułowego pokrycia dachowego Finnera i cieszy się dużą popularnością. Dodatkowo głębokość profilu nowego modelu została zwiększona z 15 do 20 mm, by uwypuklić podobieństwo Monterrey FEB-Forma do tradycyjnej dachówki", wyjaśnia Paweł Florczak, menedżer produktu.

Blachę dachówkową Monterrey FEB-Forma będzie można otrzymać w postaci kompletnego pakietu dachowego bądź w opcji z montażem na terenie całej Polski. W zależności od potrzeb klienta, blachodachówka produkowana jest w długościach od 0,8 do 8,2 metra. Dzięki zagięciu przedniej krawędzi, można zastosować dodatkowe przedłużenia nie zaburzając tym samym estetyki efektu końcowego.

Pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-Forma

Wyjątkową trwałość Monterrey FEB-Forma zapewniają odpowiednie powłoki, które chronią produkt przed działaniem czynników atmosferycznych, korozją oraz promieniowaniem UV. Dostępne są dwa modele: standard, z poliestrową powłoką, oraz plus, w której zastosowano powłokę Purex. Wariant standardowy został objęty 10-letnią gwarancją estetyczną oraz 30-letnią gwarancją techniczną, podczas gdy wersja plus posiada odpowiednio 15 i 40-letnią gwarancję. Blachy dachówkowe serii Monterrey będą produkowane na terenie Polski ze stali Ruukki.

Przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, blachodachówka Monterrey FEB-Forma dostępna jest aż w 11 kolorach, a zamówić ją można u autoryzowanych dystrybutorów oraz w sklepach Ruukki Express.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium