BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
2 lis 2015 / Daikin /

Daikin Emura finalistą konkursu Dobry Wzór 2015

Mamy przyjemność poinformować, iż klimatyzator Daikin Emura został doceniony pod względem dobrego wzornictwa i zakwalifikował się do tegorocznego finału konkursu Dobry Wzór.

W konkursie Dobry Wzór współzawodniczą ze sobą produkty, które zostały rekomendowane przez ekspertów jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Firma Daikin zaproszona została do wzięcia udziału w konkursie z urządzeniem Daikin Emura, które przeszło pozytywnie pierwszy z dwóch etapów konkursu, czyli ocenę Komisji Ekspertów. Przed nami drugi etap ocena Jury i wyłonienie laureatów.

Dobry Wzór

 
Daikin Emura to najnowocześniejszy klimatyzator zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Jednocześnie łączy w sobie techniczną doskonałość  i niepowtarzalne wzornictwo z eleganckim wykończeniem. Został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu najwyższej efektywności jak i komfortu. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m. in. zdobył Najciekawszy Produkt 2014, Reddot aword 2014 oraz If Award 2015.

Choose unit-white

Laureatów edycji Dobry Wzór 2015 poznamy 22 października 2015 r. podczas uroczystej gali w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Po uroczystości odbędzie się wystawa w dniach 22 października - 29 listopada 2015 r. w IWP, gdzie będzie można obejrzeć nagrodzone produkty.
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium