BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
2 lis 2015 / Daikin /

Daikin Emura zdobywa nagrodę Red Dot Award za projekt produktu

Daikin Emura zdobyła znaną na całym świecie nagrodę Red Dot Award 2014 za projekt produktu w kategorii Klimatyzacja, co potwierdza jej status jako ikony nowoczesnego sterowania klimatem.

    Coroczną nagrodę Red Dot Award przyznaje międzynarodowe jury, składające się z ekspertów w dziedzinie projektowania. Jury dokonuje oceny produktów w oparciu o szereg kryteriów obejmujących estetykę, innowacyjność, funkcjonalność i referencje środowiskowe, a także jakość, ergonomię i trwałość. W tym roku, o nagrody rywalizowało 4815 produktów, zgłoszonych przez 1816 projektantów, producentów i architektów z 53 krajów.  

 Zaprojektowany w Europie, aby zadowolić wyjątkową europejską estetykę, system Daikin Emura posiada aerodynamiczny i niezwykle cienki profil, co tworzy akcent nowoczesnego wzornictwa na każdej ścianie. Innowacyjna technologia sprężarek oferuje efektywności aż do A+++ w połączeniu z minimalną głośnością obniżoną do poziomu 19dBA.

Daikin Emura zdobywa nagrodę Red Dot Award za projekt produktu

   Komentując tę nagrodę, Patrick Crombez, członek ścisłego kierownictwa w Daikin Europe N.V., powiedział: “Nagroda ta pokazuje, jak dobrym połączeniem eleganckiego wzornictwa z najnowocześniejszą technologią jest nowy system Daikin Emura. Stylowej sylwetce, wysokiej jakości materiałów i wyjątkowemu wykończeniu odpowiadają równie wspaniałe parametry efektywności.”

   Jednostką Daikin Emura można sterować poprzez łącze WiFi lub zdalnie, korzystając z aplikacji dostępnych zarówno dla platformy Apple, jak i Android. Inteligentny czujnik obecności zapewnia oszczędność energii, kiedy pomieszczenie jest puste, i kieruje strumień powietrza w taki sposób, aby uniknąć zimnych przeciągów, co oferuje radykalną redukcję zużycia energii w porównaniu z typowymi jednostkami klimatyzacyjnymi.
   System Daikin Emura jest dostępny w wykończeniu srebrno-antracytowym lub matowo czysto białym.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium