BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
23 wrz 2015 / Elbud /

Ogólnopolska Konferencja IPMA Polska

W dniach 22-23 października 2015 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej konferencji IPMA Polska skierowanej do osób zainteresowanych realizacją przyszłościowych, nowoczesnych i innowacyjnych projektów na gruncie polskim i międzynarodowym.

Drugiego dnia konferencji Pan Henryk Spierewka – Prezes Zarządu i Pan Marcin Grymel – Dyrektor ds. Zadań – opowiedzą o projekcie budowy stacji elektroenergetycznej Ołtarzew.

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są „Projekty przyszłości. Nowe horyzonty, sprawdzone rozwiązania”. Konferencja IPMA Polska jest największym wydarzeniem dla branży project management w Polsce.

Tegoroczna konferencja zrywa na chwilę z przeszłością i analizowaniem faktów i wniosków. Zrywa z teoretycznymi rozważaniami i scenariuszami „co by było gdyby”. Otwiera świat wizji nowoczesnych projektów, wizji zarządzania za 5, 10 czy 15 lat. Będzie podróżą w czasie, w świecie Project Managementu – z niekonwencjonalnymi metodykami, technikami skupiającymi najlepsze z możliwych praktyk, i pomysłami, które mogą wydawać się futurystyczne.

Konferencja IPMA Polska ma na celu umożliwić szerszej publiczności wysłuchanie przemówień wybitnych praktyków, którzy realizują w Polsce innowacyjne, rozwojowe projekty wpływające korzystnie na gospodarkę oraz swoimi działaniami propagują efektywne zarządzanie. Celem, który przyświeca organizatorom wydarzenia, jest próba wypracowania wspólnego języka dla biznesu nauki i jednostek administracji, propagowanie polskiej przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii.

Ogólnopolska Konferencja IPMA Polska

Poza wykładami wybitnych mówców i osób powiązanych z zarządzaniem projektami, uczestnikom naszej konferencji proponujemy warsztaty i gry symulacyjne realizowane w środowisku projektowym, oraz elementy o charakterze integracyjnym. Goście, jak co roku, będą mieli okazję uczestniczyć w uroczystej Gali Konkursu Polish Project Excellence Award na najlepiej zarządzany projekt w Polsce.

W Konferencji IPMA Polska co roku bierze udział ponad 200 osób. Uczestnikami naszego wydarzenia są osoby z sektorów, w których działania realizuje się zgodnie z najlepszymi praktykami zarządzania. Project management nie jest określony jedną branżą, jednak wszystkich biorących udział w wydarzeniu łączy świadomość znaczenia zarządzania projektami dla skutecznego oraz efektywnego rozwoju firm i organizacji.

Grupą docelową konferencji są osoby z kadry zarządzającej wyższego szczebla, kierownicy projektów, przedstawiciele firm zarówno od strony inwestora, jak i wykonawcy, sponsorzy, oraz pracownicy naukowi czy osoby powiązane z budowaniem ścieżek kariery.

XVIII Konferencja IPMA Polska „Projekty przyszłości” odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza znajdującym się w samym środku biznesowej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Postępu 17a. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do lotniska (10 minut), centrum miasta (17 minut) i dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium