BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
30 lip 2015 / Bosch /

Ściany jak nowe z PWR 180 CE

PWR 180 CE marki Bosch to idealne narzędzie do obróbki ścian o różnorodnych powierzchniach. Za pomocą jednego urządzenia można teraz usuwać tapety, stare powłoki malarskie, resztki tynku i kleju. Zintegrowany system EasyClean do bezpyłowej pracy gwarantuje kontrolę nad pyłem i brudem.

PWR 180 CE jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów, którzy szukają narzędzi jak najbardziej wszechstronnych. Dzięki wyjątkowo bogatej ofercie osprzętu PWR 180 CE pozwala szybko i wygodnie obrabiać różnorodne powierzchnie. Przy użyciu papieru ściernego możemy szlifować, usuwać oraz wygładzać powierzchnię. Zastosowanie perforatora pozwala na nakłuwanie nawet kilku warstw tapet co ułatwi ich usunięcie, z kolei za pomocą szczotki szlifierskiej uwidocznimy rysunek słojów w drewnie. W usunięciu pozostałości kleju, gipsu oraz tynku pomoże nam tarcza garnkowa. Blokada wrzeciona zapewnia łatwą wymianę osprzętu.

Ściany jak nowe z PWR 180 CE

Praca przy użyciu PWR 180 CE jest czysta i bezpyłowa dzięki wysokiej wydajności pochłaniania pyłu (aż do 90%). W urządzeniu został zainstalowany wysokiej jakości filtr membranowy GORE™ oraz System EasyClean pracujący bez użycia worków. Pojemnik na pył o pojemności 3 litrów można bez problemu wyjąć i umyć.
 
Wydajny silnik o mocy 1010 W gwarantuje dużą wszechstronność obróbki powierzchni. Prędkość obrotowa urządzenia jest regulowana elektronicznie
w zależności od powierzchni na której pracuje.
 
Ergonomiczny kształt urządzenia, możliwość szybkiej wymiany osprzętu oraz czyszczenia przekładają się na wyjątkową łatwość jego obsługi. Urządzenie jest też łatwe w przechowywaniu i transporcie. Możliwość przechowania węża na pojemniku na pył i specjalne miejsce na głowicę gwarantują oszczędność miejsca podczas przechowywania urządzenia.

Ściany jak nowe z PWR 180 CE

PWR 180 CE marki Bosch sprawdzi się zarówno przy remontach nowych, jak i starych budynków. W nowym budownictwie możemy je wykorzystać do szlifowania spoin pomiędzy płytami kartonowo-gipsowymi. W starym - do usuwania lub wygładzania gipsu i tynku oraz usuwania tapet i ich pozostałości. W domach wykonanych z drewna PWR 180 CE ułatwi szlifowanie powierzchni drewnianych. Możliwość zdjęcia części pokrywy ochronnej urządzenia umożliwi łatwą obróbkę krawędzi i narożników.
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium