BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
19 maj 2014 / Bosch /

Zamień metrówkę na precyzyjny pomiar laserowy!

Chcesz móc w każdej chwili mierzyć długości i odległości? Masz dosyć korzystania z metrówki? Zastanawiasz się czy sofa, którą zamierzasz kupić na pewno zmieści się między ścianą a drzwiami balkonowymi w Twoim salonie? Lubisz praktyczne i solidne urządzenia? Dalmierz laserowy Bosch PLR 15 z pewnością Cię się przyda.

Na polskim rynku pojawił się nowy dalmierz laserowy – Bosch PLR 15. Urządzenie jest najmniejszym i najlżejszym dostępnym w Polsce dalmierzem, więc bez problemu zmieści się nie tylko w damskiej torebce, ale nawet w kieszeni spodni lub kurtki i dlatego można mieć je zawsze przy sobie.

Zamień metrówkę na precyzyjny pomiar laserowy!

PLR 15 jest idealnym dalmierzem do zastosowań domowych. Błyskawicznie mierzy odległości do 15 metrów i jest niezwykle prosty w obsłudze. Umożliwia znacznie szybszy i dokładniejszy pomiar pomieszczeń niż przy użyciu tradycyjnej metrówki, a w porównaniu do dalmierzy ultradźwiękowych, które są najczęściej spotykane w segmencie popularnych narzędzi pomiarowych do użytku domowego, wyróżnia się dwiema ważnymi zaletami: jest dużo dokładniejszy i bardziej niezawodny.
 
Obsługa dalmierza PLR 15 jest wyjątkowo intuicyjna. Wystarczy przesunąć włącznik i urządzenie od razu rozpocznie pomiar odległości. Przesunięcie włącznika do pozycji wyjściowej wyłącza dalmierz. PLR 15 podaje precyzyjnie odległość pomiędzy jego dolną krawędzią a powierzchnią, na którą pada wiązka lasera. Wynik pomiaru natychmiast pojawia się na wyświetlaczu. Czerwony przycisk widoczny po włączeniu urządzenia pozwala zapisać aktualny pomiar, który można potem wygodnie odczytać z wyświetlacza.
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium