BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
9 sie 2015 / Internorm /

Technologie okienne Internorm na targach BUDMA 2015

Firma Internorm marka okienna nr 1 w Europie zaprezentuje swoje najnowsze technologie okienne oraz drzwiowe na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Impreza drugi rok z rzędu odbędzie się w terminie marcowym, a dokładniej w dniach 10-13.03.2015 r.

Technologie okienne Internorm na targach BUDMA 2015

Jak co roku w marcu do oferty Internorm wchodzą nowe produkty, które swoją premierę w Polsce mają właśnie na poznańskich targach.

- Wśród najciekawszych nowości produktowych znajdzie się model PANORAMA HX 300 - jest to drewniano-aluminiowy system wielkopowierzchniowych przeszkleń, w środku których mogą być zamontowane okna lub drzwi balkonowe. Jest to idealne uzupełnienie naszej oferty o kolejny produkt, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, w którym często projektowane są duże przeszklenia – mówi Marcin Ksokowski Dyrektor Generalny IFTM Internorm.

Na stoisku Internorm nie zabraknie również inteligentnych okien z systemem I-tec Wentylacja – wbudowanym w okno elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła, odzyskujący do 86% energii, czy też okien z niezależną energetycznie żaluzją międzyszybową wyposażoną w moduł fotowoltaiczny. Oboma systemami można sterować za pomocą smartfona lub tableta, dzięki aplikacji Smart Window!

-Targi to również możliwość bezpośredniej rozmowy, wymiany poglądów i informacji z inwestorami, architektami oraz handlarzami, którzy są zainteresowani dołączeniem do naszej sieci sprzedaży – dodaje Marcin Ksokowski z IFTM Internorm 

W ubiegłych latach stoisko Internorm oprócz nowoczesnej formy prezentacji wyróżniało się wesołą atmosferą panującą wśród pracowników. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium