BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
22 lip 2015 / Internorm /

Nawiązanie współpracy pomiędzy Internorm a Z500

Do grupy podmiotów współpracujących z Internorm dołączyła znana, międzynarodowa firma architektoniczna Z500. Pracownia ta specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji domów o atrakcyjnym, nowoczesnym designie, które charakteryzują się również energooszczędnością, funkcjonalnością oraz racjonalnymi kosztami. Z500 kładzie duży nacisk na eksperckie wsparcie oraz zestaw dodatkowych usług dla osób mierzących się z problemami przed, w trakcie i po wybudowaniu domu.

- Ciągłe doskonalenie technologii oraz nowe, innowacyjne pomysły przekute w konkretny produkt czynią z nas liderów branży, który szuka do współpracy tak wzorcowych firm jak Z500, aby wspólnie promować ideę energooszczędnego, estetycznego oraz użytecznego na co dzień budowania. Ponadto nasze okna drewniano-aluminiowe swoją nowoczesną stylistyką idealnie wpisują się w architekturę zaprojektowanych przez pracownię Z500 domów -  tłumaczy Marcin Ksokowski z IFTM Internorm.

Nawiązanie współpracy pomiędzy Internorm a Z500

Dla Internorm jest to również możliwość zaprezentowania swojej bogatej oferty szerokiej siatce biur projektowych sprzedających oraz pomagających w adaptacji projektów firmy Z500. Jest to grupa osób, która potrafi docenić i umiejętnie wykorzystać użyteczne technologie Internorm.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium