BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
1 paź 2015 / KNAUF /

Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. laureatem VII edycji akcji „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

15 stycznia 2015 w Pałacu Prezydenckim statuetkę wraz z certyfikatem przyznającym Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. prestiżowy tytuł „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom” odebrał Zarząd wraz z przedstawicielami Związków Zawodowych w Grupie Knauf, którzy z inicjatywy Załogi wystąpili z wnioskiem o przyznanie tego zaszczytnego wyróżnienia.

Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. laureatem VII edycji akcji

Przewodniczący Związków Zawodowych w Grupie Knauf podkreśla, że to wyróżnienie nie tylko dla Fabryki w Jaworznie ale dla całej Grupy Knauf w Polsce. We wszystkich spółkach obowiązują te same wysokie standardy relacji pomiędzy pracodawcą i pracownikami. Tylko ze względów formalnych leżących po stronie organizatora niemożliwe było wnioskowanie przyznania tego tytułu Grupie Knauf jako jednej organizacji.

Możemy być dumni z gotowości do dialogu, porozumienia i zdolności wspólnego szukania rozwiązań, których ogromne znaczenie w relacjach pracodawca-pracownicy podkreślił Bronisław Komorowski podczas uroczystości wręczania statuetek. Wartości te wpisują się w Kodeks Postępowania Knauf i są pochodną strategii Grupy Knauf opartej na Człowieczeństwie, Partnerstwie, Zaangażowaniu i Przedsiębiorczości.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium