BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
4 lis 2015 / MTS /

Targi budowlane w ten weekend na MTS

Nowości rynkowe, bezpłatne porady, bogata oferta produktów i usług budowlanych oraz wielki konkurs – do wygrania 10 000 zł na zakupy remontowe: to wszystko czekać będzie na odwiedzających 24. Targi Budowlane BUD-GRYF oraz 19. Targi Energia, już w ten weekend w halach MTS przy. Ul. Struga.

Co zobaczymy na targach?

W ofercie blisko 200 wystawców znajdą się w tym roku m.in. konstrukcje drewniane, okna, drzwi, schody, pełen przekrój podstawowych materiałów budowlanych obecnych na rynku, pokrycia dachowe, materiały dociepleniowe i elewacyjne, farby, tynki, maszyny i narzędzia budowlane a także samochody dostawcze dla firm. Nie zabraknie również oferty branży cieplnej
i energetycznej: m.in. kominki, systemy grzewcze, piece, pompy ciepła.

Targi budowlane w ten weekend na MTS

Za znakiem „NOWOŚĆ” na targach pojawi się w tym roku ponad 30 produktów. Wśród nich m.in.: dachówka ręcznie formowana marki Heritage, monolityczne i wentylowane fundamenty MODULO SYSTEM, THERMANO - sztywna, zamkniętokomórkowa pianka poliuretanowa PIR w okładzinach gazoszczelnych, HENKON - nowoczesny system sterowania radiowego do napędów bram i wiele innych.

RABATY, KONKURS, NAGRODY

Targi to wyjątkowa okazja, aby nabyć produkty lub usługi w promocyjnych cenach. Część wystawców przygotowała specjalne rabaty, które obowiązywać będą wyłącznie na targach. Wśród nich: 20 % rabatu na okna marki Sokółka, 15% na bramy i drzwi marki Henkon, 10%-20% rabatu na kominki a nawet 3% rabat na dom energooszczędny w stanie deweloperskim.

Wszyscy odwiedzający targi mają także szanse na zdobycie 10 000 zł na zakupy w sklepie Leroy Merlin przy ul. Struga 31. Konkurs trwa do niedzieli. Wystarczy wrzucić do urny wypełniony kupon i pojawić się na losowaniu nagród w niedzielę o godzinie 13.00.

To nie jedyny konkurs na targach – wybierając najatrakcyjniejsze stoisko mamy szansę wygrać m.in. umywalkę z szafką, miskę wiszącą z deską marki Koło lub bon na zakupy o wartości 500 zł ufundowany przez firmę Euro-Klinkier.

O energooszczędności i odnawialnych źródłach energii...

Co oznacza budowanie energooszczędne? Jakie są aktualne rozwiązania oferowane przez producentów oraz, jakie będą przyszłe wymagania nakładane przepisami  dotyczącymi oszczędności energii i izolacyjności termicznej? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych
z energooszczędnym budowaniem znajdziecie właśnie na targach. Tegoroczna prezentacja „Budujemy energooszczędnie – jak, z czego i dlaczego?" będzie kontynuacją prowadzonego od kilku lat projektu. Specjalnie na targi zostaną zbudowane 3 różne ściany, jako przykładowe przegrody zewnętrzne, spełniające wymagania w zakresie izolacyjności termicznej, które będą obowiązywały po 2021 r. Dla zwiedzających zostanie także udostępniona aplikacja multimedialna, która pokaże, jak zmienia się współczynnik izolacyjności termicznej w zależności od wybranych materiałów i systemów grzewczych. Poza tym będzie możliwość konsultacji z ekspertem - dr inż. , arch. Karolina Kurtz-Orecka WBiA ZUT w Szczecinie.

Temat Odnawialnych Źródeł Energii zostanie podjęty podczas ósmej edycji konferencji towarzyszącej targom. W programie wykłady i debaty ekspertów w tematach: rynek energii odnawialnej w Polsce oraz program PROSUMENT, czyli nowoczesny konsument energii.

Międzynarodowe spotkania biznesowe przy targach

Pierwszego dnia targów BUD-GRYF i ENERGIA odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej, organizowanej przez Ośrodek Enterprise Europe Network. Do udziału w tegorocznej giełdzie kooperacyjnej zgłosiło się 60 firm z Polski, Niemiec i Finlandii, a wśród nich przedsiębiorcy poszukujący partnerów do wspólnych projektów budowlanych, firmy poszukujące dostawców stolarki otworowej i materiałów budowlanych oraz firmy poszukujące podwykonawców do swoich projektów w obszarze konstrukcji stalowych. Podczas targów odbędą krótkie spotkania z potencjalnymi kontrahentami.

Więcej na www.mts.pl

Targi: BUD-GRYF i ENERGIA: 27-29.03.2015

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium