BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
17 gru 2014 / MTP /

Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów Polskie Okna i Drzwi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie rozszerzają współpracę.

17 grudnia 2014r. w warszawskim Hotelu Lord, Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów Polskie Okna i Drzwi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały List Intencyjny wyrażający wolę współpracy i partnerstwa w promocji sektora stolarki budowlanej.

Wykorzystanie ogromnego potencjału członków Związku oraz jego know-how w zakresie stolarki, w połączeniu z niemal 100-letnim doświadczeniem MTP w organizacji międzynarodowych spotkań biznesowych, pozwoli na wzmocnienie promocji polskich marek oraz da nowe możliwości do dalszego budowania dobrego wizerunku polskiej stolarki otworowej na świecie. Poznański partner to nie tylko organizator ponad 80 wydarzeń targowych oraz kilkuset międzynarodowych kongresów i konferencji każdego roku, ale także uczestnik i współorganizator wielu misji gospodarczych, których celem jest nawiązywanie efektywnych i długoletnich kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami.

MTP

Związek POiD oraz MTP rozpoczną wspólne działania od dwóch najważniejszych spotkań branży stolarki na targowej mapie Polski i Centralnej Europy: Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, które odbędą się w Poznaniu, w dniach 10-13 marca 2015 r.  Swoje najnowsze produkty zaprezentuje tam spora reprezentacja członków związku.

Związek POiD został Partnerem Branżowym obu powyższych targów, w tym odbywającej się w ramach WinDoor-tech „Fabryki okien na  żywo” – jedynego tego typu wydarzenia w naszym kraju. Podczas czterech targowych dni, zwiedzający będą mogli przyglądać się rzeczywistemu procesowi produkcji okien. Warto dodać, że powstałe w „Fabryce” okna trafią, za pośrednictwem Caritas Polska, do najbardziej potrzebujących tego rodzaju wsparcia. Poznańskie Targi zostały z kolei przyjęte w poczet POiD, w charakterze Członka Wspierającego.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium