BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
10 sty 2015 / MTP /

Architektura BUDMY

Przed nami kolejne spotkanie branży budowlanej podczas najważniejszych w Polsce Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, które odbędą się 10 -13 marca 2015r. w Poznaniu. Jakie tym razem „niespodzianki” zaserwują nam organizatorzy?. Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Izbą Architektów RP zapewniają, że kolejna edycja targów BUDMA nasycona będzie wieloma atrakcjami kierowanymi do grona architektów, zarówno tych, którzy praktykują już od wielu lat, jak i młodych adeptów sztuki architektonicznej.

BUDMA 2015. Technologia dla budownictwa.

Nowym punktem programu targów BUDMA ma być Konkurs Architektoniczny, którego celem będzie pokazanie umiejętności warsztatowych studentów architektury. Uczestnicy zobowiązani będą przedstawić spontaniczne, intuicyjne zapisy ich własnych emocji w formie artystycznej wypowiedzi, wysmakowanej formalnie, precyzyjnej, wystudiowanej, wykorzystującej cały zestaw właściwych rysunkowi środków wyrazów. Prace mają być wykonane techniką tradycyjną (ołówkiem, rapidografem, piórem, markerem), w technice czarno białej, z możliwością wprowadzenia jednego dodatkowego koloru. Prace oceniane zostaną przez eksperckie jury. Firmy zainteresowane wsparciem samego konkursu jak i dalszym rozwojem talentu i kariery jego uczestników zachęcamy do kontaktu z organizatorami targów. 

Gratką dla studentów architektury z pewnością będzie również możliwość dyskusji z przedstawicielem „młodej generacji” architektów, Przemysławem Łukasikiem, słynącego z niestandardowych rozwiązań i bezpretensjonalnego podejścia, autora bodaj najbardziej znanego domu w Polsce – Bolko Loftu, pozostającego w awangardzie współczesnej architektury. Prowadzone są także zaawansowane rozmowy ze światowej sławy gwiazdą architektury. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ma to być Zaha Hadid. Więcej informacji na temat wydarzeń targów BUDMA, a kierowanych do architektów znajdą Państwo na łamach kolejnych wydań Z:A, jak również na stronie internetowej www.Budma.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium