BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
20 kwi 2015 / Intermasz /

INTERMASZ 2015. Targi Wielkich Możliwości

Na najbliższym INTERMASZU będziemy mogli zobaczyć aż 16 absolutnych rynkowych debiutów! Całkowicie nowe modele maszyn zaprezentują m.in.: Bergerat Monnoyeur, Camoplast Solideal, CNH, EWPA, Grausch i Grausch, HKL Baumaschinen, Intramex Valuepart, Ramec Oy, Wacker Neuson oraz ZREMB! Ogólnie, podczas targów, zaprezentowanych zostanie blisko 100 nowych propozycji produktowych, a spośród nich aż 7 nagrodzonych zostało Złotym Medalem MTP za innowacyjność!

INTERMASZ 2015. Targi Wielkich Możliwości

Do których segmentów Branży trafią pieniądze z Unii?

Takie pytanie będzie można zadać przedstawicielom najważniejszych urzędów oraz przedsiębiorstw operujących w sektorze infrastrukturalnym, którzy wezmą udział w Kongresie Infrastruktury Transportowej. Dwudniowy cykl wykładów dotyczyć będzie efektywnego wykorzystania przyznanych nam środków finansowych z Unii Europejskiej na dalszy rozwój infrastrukturalny Polski, a także najważniejszej problematyki branży budownictwa infrastrukturalnego. Udział w Kongresie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę mtp24.pl, a dodatkowo otrzymamy także bezpłatne zaproszenie do zwiedzania targów.

Tego na targach jeszcze nie było - używane maszyny wprost od dystrybutora!

Sprawdzone i technicznie sprawne maszyny i urządzenia w najniższej cenie rynkowej? Tylko podczas targów INTERMASZ! Tak, tu nie tylko znajdziesz te nowe, ale też używane maszyny w Outlecie Maszyn Używanych! Porównaj propozycje wielu marek w jednym miejscu i czasie i wybierz coś dla siebie. To jedyna w swoim rodzaju okazja aby z targów pełnych nowości „wyjechać” używanym sprzętem w dobrej cenie.

Kto ujarzmi moc maszyn?

Operator maszyn, rzecz jasna, ale który z nich będzie najlepszy? Tego dowiemy się w piątek oraz sobotę (8 – 9 maja podczas konkursu Pogromcy Maszyn. Przed nami dwa Finały Dnia, do których awansują zawodnicy mający na koncie najwięcej punktów z eliminacji – a te odbędą się na stoiskach partnerów konkursu! Na finalistów czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody, ale najbardziej „obłowi” się Pogromca Maszyn! Odważ się przetestować maszyny, a być może puszczą Cię do domu z torbami… pełnymi nagród!

Co zrobić z żoną i dziećmi?

Przyjechać wspólnie na targi! W sobotę (9 maja) dla naszych Pań przygotowana zostanie Strefa Nowoczesnej Kobiety, gdzie będą mogły spotkać się ze stylistami i specjalistami od wizaży, a na nasze pociechy czekać będzie Klub Juniora, gdzie doświadczeni animatorzy zapewnią im szereg zabaw warsztatów!

INTERMASZ 2015. Moc atrakcji. Poznań, 6-9 maja 2015. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium