BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
1 maj 2015 / Intermasz /

LISTA PRODUKTÓW NAGRODZONYCH ZŁOTYM MEDALEM MTP TARGÓW INTERMASZ 2015

Ładowarka kołowa Caterpillar 972M XE

CATERPILLAR, USA

Zgłaszający: Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o., Łomianki

Pawilon 3 stoisko 12

LISTA PRODUKTÓW NAGRODZONYCH  ZŁOTYM MEDALEM MTP TARGÓW INTERMASZ  2015

 

Równiarki CASE Construction

CNH Industrial Baumaschinen GmbH, Niemcy

Zgłaszający: CNH  Industrial Polska sp. z o.o., Płock

Plac Marka stoisko 27

Spycharka Gąsienicowa DRESSTA TD -25R

LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o.o., Stalowa Wola

Zgłaszający: DRESSTA, Stalowa Wola

Plac Marka stoisko 21

DRESSTA posiada w swojej ofercie dziewięć podstawowych modeli spycharek gąsienicowych. Spycharka TD-25R jest drugim co do wielkości modelem w tej grupie maszyn, ważącą 41,5 tony i osiągającą moc netto 330 KM. Zastosowano w niej silnik Cummins QSX15 spełniający europejskie wymagania norm emisji spalin Stage 3B. Główne komponenty układu napędowego spycharki takie jak przekładnia hydrokinetyczna, skrzynia biegów, mechanizm skrętu i przekładnie boczne, są produkowane w zakładzie naszego właściciela w Stalowej Woli.

 

Koparko - ładowarka Hidromek 102 B Alpha

HIDROMEK  INC., Turcja

Zgłaszający: GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane sp. z o.o.

Złotkowo k/Poznania

LISTA PRODUKTÓW NAGRODZONYCH  ZŁOTYM MEDALEM MTP TARGÓW INTERMASZ  2015

 

Nowa seria koparko-ładowarek Hidromek Alpha to odpowiedź na wymagania naszych klientów. Obniżone koszty eksploatacji, wygoda  i najlepsze osiągi w trudnych warunkach oraz komfort pracy operatora w kabinie FIRST CLASS spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Grupa produktów – obudowy wykopów punktowych

KOPRAS Sp. z o.o., Wronki

Plac Marka stoisko 2

Firma KOPRAS Sp. z o.o. to producent grupy produktów pod nazwą: Obudowy wykopów punktowych. Począwszy od lekkich konstrukcji typu boksów aluminiowych i stalowych, z których, dzięki innowacyjnemu połączeniu, możemy utworzyć komory do ciężkich konstrukcji płytowych z prowadnicami ślizgowymi. W ofercie mamy  nowe i używane szalunki na sprzedaż oraz wynajem. Możemy zabezpieczyć wykopy punktowe od dł. 1,5m x szer. 1,5m x gł. 1,5m do dł.  6,15m x szer. 6,15 x gł. 4,8m, a niektóre obudowy nawet do głębokości 9,0m.

Młoty hydrauliczne DHB

Lupher Sp.j. Import –Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych

mgr inż. Henryk Lupa, Dariusz Dutka, Wielopole 

Paw.3 stoisko 6

Moc, prostota, trwałość, niezawodność- tak można scharakteryzować koreańskie młoty hydrauliczne DHB. Europejskim przedstawicielem tej marki jest firma Lupher S.J. Młoty DHB mają certyfikat pochodzenia oraz certyfikat CE nadany przez jednostkę notyfikowaną w Polsce. W ofercie znajduje się siedem modeli młotów: DHB15S, DHB45S, DHB100S, DHB160S, DHB210S, DHB300S,DHB400S. Wszystkie w wersji wyciszonej Silenced. Podstawą wysokiej jakości młotów DHB jest ścisły system kontroli na każdym etapie wytwarzania.

Rodzina koparek serii E

VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT

Zgłaszający: VOLVO Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Młochów

Pawilon 3 stoisko 23

Najnowsze koparki Volvo serii E to największa wydajność i nieprzeciętne wzornictwo. Dzięki udoskonaleniu konwencjonalnego układu hydraulicznego inżynierom udało się ograniczyć zużycie paliwa oraz emisję spalin, zwiększając przy tym wydajność. Volvo to również pierwszy wybór gdy chodzi o komfort i bezpieczeństwo. Przestronna kabina Care Cab spełniająca normy ROPS, zapewnia doskonałą widoczność, a czytelne nawet przy dużym nasłonecznieniu wyświetlacze komunikują się z operatorem w jego języku.

                              

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium