BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
1 lut 2015 / Intermasz /

INTERMASZ – pokaz wielkich możliwości

Jeszcze tylko trzy miesiące dzielą nas od rozpoczęcia największej w Polsce ekspozycji maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego i specjalistycznego sektora infrastrukturalnego. W Poznaniu ponownie, wyjątkowo rok po roku, pojawi się najnowsza oferta producentów i dystrybutorów maszyn, które na co dzień podziwiać możemy m.in. przy budowie dróg, autostrad czy też modernizacji sieci kolejowych. Wśród wystawców targów znajdziemy niemal wszystkie najbardziej znane marki, firmy uważane za liderów branży. Zobaczymy też ofertę firm debiutujących w targach INTERMASZ.

Prezydencki INTERMASZ

Cztery targowe dni (6-9 maja) rozpoczną się od mocnego uderzenia. Targi INTERMASZ gościć będą Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który dokona uroczystego otwarcia wydarzenia oraz I Kongresu Infrastruktury Transportowej. Oczywiście w planie wizyty Prezydenta nie mogło zabraknąć czasu na zwiedzanie ekspozycji wystawców.

INTERMASZ 2015. Targi Wielkich Możliwości

I Kongres Infrastruktury Transportowej

Targi INTERMASZ będą doskonałą okazją do rozmów na temat przyszłości polskiej infrastruktury transportowej, planowanych oraz realizowanych inwestycji. Wszystko za sprawą I Kongresu Infrastruktury Transportowej, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem unijnych środków na lata 2014 – 2020 czy także przewidywanego zapotrzebowania sprzętowego w drogownictwie i kolejnictwie. Honorowy Patronat nad Kongresem objęło Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Pogromcy Maszyn

Rusza II edycja niezwykle emocjonującego konkursu dla operatorów maszyn. Wzorem ubiegłej edycji targów eliminacje do Finału Dnia rozpoczną się na stoiskach wystawców, którzy już dzisiaj zapowiadają, że zadania będą wymagające. O atrakcyjne nagrody w piątek (8 maja) oraz sobotę (9maja) walczyć będą zawodnicy, którzy uzbierają największą liczbę punktów w eliminacjach. Konkurs zorganizowany zostanie przy ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych – OPERATOR, które objęło też patronat nad targami. Nie zabraknie również atrakcji dla rodzin operatorów. W sobotę, w ramach Dnia Operatora, uruchomiona zostanie Strefa Kobiet gdzie czas umilą specjaliści od wizażu oraz styliści. Z kolei dzieci, pod czujnym okiem doświadczonych animatorów, będą mogły po prostu dobrze się bawić.

Kogo zobaczymy podczas INTERMASZ?

Wiemy już czyją ofertę zobaczymy w Poznaniu. Wśród do tej pory zgłoszonych firm zaprezentowane zostaną maszyny i sprzęt spod takich szyldów jak m.in. Aries Power Equipment, Bergerat Monnoyeur,
Bax Baumaschinen,  Case Construction, EWPA,  Fayat  Bomag, Fendt, Grausch i Grausch, Groeneveld, HKL Baumaschinen, Interhandler,  Komatsu, Kopras,  Korbanek,  Liugong  Dressta,  Lupher, Nooteboom, Massey Ferguson, Mecalac, Powers (Wirtgen) Solideal, Wacker Neuson, Weber Maschinentechnik, Volvo czy też Faymonville, Iveco oraz Waryński które po raz pierwszy zaprezentują swoją ofertę podczas targów INTERMASZ. Warto zatem zapisać datę 6-9 maja i wybrać się do Poznania na największy w Polsce pokaz maszyn i sprzętu!

INTERMASZ. Przyciąga uwagę.

6-9 maja 2015. Poznań

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium