BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
4 lis 2015 / Triochem /

Triochem wprowadza nowe środki do pielęgnacji betonów

TrioLit Crystal Utwardzacz, uszczelniacz i ochrona przed pyleniem posadzek betonowych jest płynnym, wodnym środkiem na bazie krzemianów litu, który wchodząc w reakcję chemiczną ze składnikami betonu modyfikuje jego powierzchnię. Stosowany jest do renowacji starych i uszlachetniania nowych posadzek betonowych. Może być stosowany do aplikacji wewnątrz i na zewnątrz.

TrioLit Crystal HQ Super utwardzacz, uszczelniacz i ochrona przed pyleniem powierzchni betonowych jest płynnym, wodnym środkiem na bazie krzemianów litu, który wchodząc w reakcję chemiczną ze składnikami betonu modyfikuje jego powierzchnię. Stosowany jest do renowacji starych i uszlachetniania nowych powierzchni betonowych i kamiennych. Może być stosowany do aplikacji wewnątrz i na zewnątrz. Jego szczególne właściwości, dzięki którym beton jest trwale zabezpieczony przed pyleniem, powodują że jest zalecany do utwardzania posadzek.

Triochem wprowadza nowe środki do pielęgnacji betonów


TrioLit Crystal Cl Utwardzacz, uszczelniacz oraz ochrona przed solą drogową i pyleniem powierzchni betonowych jest płynnym, wodnym środkiem na bazie krzemianów litu, który wchodząc w reakcję chemiczną ze składnikami betonu modyfikuje jego powierzchnię oraz stanowi skuteczną ochronę przed wodą i solanką. Stosowany jest do renowacji starych i uszlachetniania nowych powierzchni betonowych i kamiennych. Może być stosowany do aplikacji wewnątrz, a przede wszystkim na zewnątrz.
TrioLit Floor HP Wysokowydajny utwardzacz, ochrona przed plamami, mikropowłoka wykończeniowa posadzek betonowych jest płynnym, wodnym środkiem opartym na bazie krzemianów litu i polimerów, który wchodząc w reakcję chemiczną ze składnikami betonu modyfikuje jego strukturę i tworzy mikropowłokę hydrofobową o dużej odporności chemicznej i mechanicznej. Stosowany jest do renowacji starych i uszlachetniania nowych posadzek betonowych, w tym utwardzanych powierzchniowo i polerowanych. Środek przeznaczony jest do aplikacji wewnątrz pomieszczeń.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium