BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
15 sty 2015 / PAROC /

Rok bezpieczeństwa ogniowego oraz zwiększonej wydajności energetycznej

Paroc przedstawił raport na temat zrównoważonego rozwoju za 2014 rok, w którym szczegółowo opisano program firmy, mający na celu wniesienie długotrwałych wartości ekonomicznych, społecznych oraz środowiskowych.

Rok bezpieczeństwa ogniowego oraz zwiększonej wydajności energetycznej

Raport przedstawia wyniki Paroc za 2014 rok w pięciu obszarach skupienia – klient, wzrost, innowacje, wydajność i zrównoważony rozwój, ludzie i obejmuje: 

  • Wprowadzanie dalszych środków bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), które przyczyniły się do niższego wskaźnika wypadkowości i mniejszej liczby zwolnień chorobowych. Trwają prace, by zdobyć jak najlepsze wyniki w tym obszarze i docelowo osiagnąć strategiczny cel zera wypadków. 
  • Poprawa wenętrznej wydajności energetycznej przedsiębiorswa: tylko w 2014 roku ilość energii zużywanej na własne potrzeby spadła o taką emisję CO2, jak ta wytarzana przez 2 miliony samochodów osobowych. 
  • Zakończone sukcesem wysiłki mające na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa pożarowego w europejskim budownictwie mieszkalnym i innych budynkach, oraz wysiłki mające na celu promowanie rozwoju ujednoliconych i zaktualizowanych przepisów przeciwpożarowych.
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium