BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
28 lip 2015 / Stiebel /

Centrale grzewcze LWZ w Domach Hybrydowych

Dom Hybrydowy to pasywny lub energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, solarów, pompy ciepła i rekuperacji powoduje, że Dom Hybrydowy jest przyjazny zarówno środowisku, jak i portfelowi właściciela. 

Zadbano o wszystko: kompleksowa oferta obejmuje projekt domu, jego budowę wraz ze wszystkimi materiałami, usługę geodezyjną, geologiczną, wsparcie prawne, również w uzyskaniu kredytu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, współpracę z architektem. Każdy budynek jest wyposażony w różnorodne, wpółdziałające technologie tworzące komfortowe, przyjazne miejsce do życia, w tym między innymi: system bezpieczeństwa aktywnego, SmartHome, gospodarowania wodą deszczową, turbinę wiatrową czy biooczyszczalnię ścieków.

Centrale grzewcze LWZ w Domach Hybrydowych

Budynki są wyposażone w niezależny energetycznie System Hybrydowy składający się z ogniw fotowoltaicznych, paneli solarnych, wentylacji mechanicznej, ogrzewania podłogowego, centrali LWZ: pompy ciepła i rekuperacji. 

Centrale grzewcze LWZ...SOL to kompaktowe urządzenia ze zintegrowaną pompą ciepła powietrze-woda do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz z funkcjami ogrzewania, wentylacji i chłodzenia. Urządzenia zostały skonstruowane z myślą o budynkach energooszczędnych oraz pasywnych, dlatego idealnie wpisują się w charakter Domów Hybrydowych. Posiadają zabudowany 200-litrowy zasobnik c.w.u. podgrzewanej przez pompę ciepła. Pojemność zasobnika w LWZ 404 SOL wynosi 235 litrów. Zintegrowana automatyka sterująca (w języku polskim) uwzględnia temperatury: zewnętrzną, pomieszczeń oraz c.w.u. Centrale posiadają wbudowaną wężownicę do podłączenia kolektorów słonecznych. W Domach Hybrydowych zastosowano kolektory SOL 27 premium.

Centrale grzewcze LWZ w Domach Hybrydowych

W katalogu znajduje się 6 typów budynków. Klient znajdzie również praktyczne wyliczenia efektywności i porównania kosztów z budynkiem tradycyjnym.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium