BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
12 lut 2016 / GTV /

Oprawy hermetyczne HAGEN 236 firmy GTV

GTV jeden z liderów oświetlenia LED wprowadził do swojego szerokiego portfolio produktowego dwa rozwiązania dedykowane tematyce inwestycyjnej – oprawę hermetyczną pod świetlówki LED T8 Hagen oraz trwałe i ekonomiczne świetlówki LED T8 w szklanej obudowie: wymiar 60 i 120 cm, moc 10, 20 W.

Architekcie, projektanci oraz inwestorzy podczas wyboru oświetlenia kierują się takimi parametrami jak moc, strumień świetlny czy barwa światła, coraz częściej jednak kładą oni nacisk na ekonomię użytkowania oraz niskie zużycie energii elektrycznej przez konkretną oprawę czy źródło światła. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowa seria GTV skierowana dla inwestycji biurowych, magazynowych oraz przemysłowych.

Hagen 236 – oprawa przystosowana do pracy w trudnych warunkach

Oprawa przeznaczona do oświetlania pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. hal przemysłowych, sklepów, pomieszczeń magazynowych i warsztatowych, piwnic, kotłowni, hydrowęzłów – stopień ochrony IP65. Współpracuje z dwoma świetlówkami LED T8 jednostronnie zasilanymi.

OPRAWY HERMETYCZNE HAGEN 236 I SZKLANE ŚWIETLÓWKI LED T8

Szklane świetlówki LED T8 – przyjazne oświetlenie, oszczędność dla środowiska i portfela

Źródła światła z diodami LED T8 o mocy 10 i 20W  z wbudowanym radiatorem przeznaczone do opraw posiadających gniazdo G13 to innowacyjne zamienniki tradycyjnych jarzeniowych świetlówek. Charakteryzują się emisją neutralnej barwy światła o wartości odpowiednio 900 lm dla świetlówki 10 watowej oraz 1800 lm w przypadku 20 watowej. Nowość w ofercie GTV cechuje szeroki kąt świecenia, który wynosi 270°. LED T8 GTV sprawdzają się zarówno w biurach, hotelach, restauracjach oraz wnętrzach obiektów publicznych. Użytkownicy chwalą je zarówno za design, funkcjonalność, wysoką trwałość diod LED (do 40 tys. godzin) oraz za ekonomię 

OPRAWY HERMETYCZNE HAGEN 236 I SZKLANE ŚWIETLÓWKI LED T8

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium