BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
10 sie 2015 / PORR /

PORR wybuduje w Warszawie kompleks biurowo-biznesowy ETHOS

Wiedeń, 10 sierpnia 2015 r. - na Trakcie Królewskim w Warszawie powstanie do września 2016 roku na zlecenie Kulczyk Silverstein Properties ("KSP") kompleks biurowo-biznesowy ETHOS. W centrum miasta, w świetnej lokalizacji, PORR Polska wybuduje jako generalny wykonawca siedmiopiętrowy budynek o powierzchni ponad 17 000 m2 przeznaczonej pod wynajem.

"Klient jest wyraźnie nastawiony na partnerską współpracę z nami przy tym projekcie.  Od samego początku wszelkie decyzje dotyczące wykonawstwa podejmujemy wspólnie, wspólnie negocjujemy również z podwykonawcami", tak Karl-Heinz Strauss, CEO PORR SA mówi o korzyściach takiej współpracy. "Procedura open book zakłada głębokie wzajemne zaufanie i zapewnia wysoki poziom przejrzystości kosztowej". Ten pionierski model partnerstwa pozwolił firmie PORR zdobyć uznanie wielu firm - m.in. firmy Warimpex, Von der Heyden Group, Vastint, AIG i UBM.

Niepowtarzalny wymiar i imponujący widok
Kulczyk Silverstein Properties postawili przy kompleksowej przebudowie i rozbudowie kompleksu biurowo-biznesowego ETHOS na sprawdzony know-how firmy PORR Polska S.A. Niecałe 100 metrów od Warszawskiej Giełdy i Hotelu Sheraton - projektów również zrealizowanych przez PORR - od lipca 2015 do września 2016 powstanie nowy budynek, który zachwyci unikalnymi wymiarami. Na dwóch kondygnacjach podziemnych i pię-ciu naziemnych powstanie powierzchnia ponad 17.000 m2 przeznaczona pod wynajem. Biura zajmą w sumie powierzchnię 13.000 m2, pojedyncze piętra będą miały powierzchnię około 3.000 m2. Na piątym piętrze PORR wybuduje ogromny taras o powierzchni 1000 m2, z którego będzie można podziwiać piękny widok na Wisłę i Stadion Narodowy. Budowla powstanie w miejscu byłego biurowca "Holland Park", który zostanie rozbudowany i dopasowany do standardów klasy energetycznej A+ i kryteriów certyfikacji BREEAM (doskonały) dla zrówno-ważonego budownictwa i późniejszej eksploatacji.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium