BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
5 sie 2015 / Fakro /

FAKRO po raz kolejny wybrane Budowlaną Marką Rok

Dobiegła końca XI edycja Budowlanej Marki Roku - rankingu wskazującego pozycję marek materiałów budowlanych w opinii fachowców. Zwycięzców tytułu Budowlanej Marki Roku 2015 i Championa Roku 2015 poznaliśmy 26 czerwca br. w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy, gdzie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród.

Wśród licznie zgromadzonych gości, przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych i partnerów biznesowych nie mogło zabraknąć także firmy FAKRO, czołowego producenta okien dachowych i schodów strychowych.

Marka FAKRO nagrodzona została w Rankingu Budowlana Marka Roku aż w trzech kategoriach. Po raz kolejny FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii okna dachowe. Marka FAKRO otrzymała również tytuł Złotego Championa Roku 2015. Z kolei rolety i żaluzje zewnętrzne przyniosły firmie FAKRO tytuł Laureata Wyróżnień Budowlanej Marki Roku 2015.

To prestiżowe, branżowe wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o wyniki rankingu stworzonego na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego. Najlepsze marki wskazywane są przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI.

To dla nas bardzo cenne wyróżnienie, stanowiące dowód uznania fachowców z branży budowlanej. Cieszymy się, że specjaliści tak chętnie wybierają produkty marki FAKRO, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu – skomentował Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO. 

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium