BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
21 mar 2013 / Lena Lighting /

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie narzędziowej Leny Lighting

Od lutego w ofercie Leny Lighting dostępny jest nowy typ naświetlacza serii Magnum oznaczony kodem 44W. Jest to już dziewiąta oprawa z serii profesjonalnych i bardzo wytrzymałych naświetlaczy energooszczędnych, które niezmiennie cieszą się popularnością w kraju jak i za granicą.


 

Naświetlacze Magnum to seria wytrzymałych na zniszczenie (IK10) oraz szczelnych (IP54) opraw użytkowych wykorzystywanych powszechnie w budownictwie czy pracach warsztatowych. Oprawa ta została zaprojektowana jako mobilne źródło światła, które dzięki niskiej wadze (3,82 kg) i małym rozmiarom (niecałe 30cm x 50cm) nie sprawia żadnych trudności przy przenoszeniu czy montowaniu. Ergonomiczny uchwyt pozwala nie tylko na przenoszenie, ale także montaż naświetlacza na stojaku lub dowolnej innej powierzchni. Zastosowane źródła światła to energooszczędne świetlówki TL-C współpracujące z elektronicznym balastem EVG.

Użytkownicy naświetlaczy Magnum zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność wersji z wbudowanym gniazdem, do którego można podłączyć urządzenia, a także bezproblemowość transportu tych opraw, które nie wymagają szczególnych warunków.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Dołącz do Forum

Kalendarium