BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
VIII Salon Praktyki Dekarskiej - Poznań, Polska
27 lut 2015 - 1 mar 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 27-28 lutego br w ramach XII Targów Budownictwa Interbud.
Wydarzenie to jest miejscem spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP. Pełni funkcje szkoleniowe ( warsztaty i pokazy), co pozwala zapoznać się z teorią i praktyką oraz daje uczestnikom możliwość bezpośredniego zadawania pytań dotyczących prezentowanych rozwiązań w sztuce dekarskiej. Jest to centrum rzetelnej informacji dla Państwa, którego celem jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów.
Zapraszamy do udziału w warsztatach komputerowych (komputer jako profesjonalne narzędzie pracy cieśli, kosztorysowanie robót dekarskich - określenie stawek roboczo-godzinowych, wyliczenie nakładów materiałowych, wybór niezbędnego sprzętu) oraz innych pokazach i prezentacjach. Szczegółowy program w załączeniu.
Targi Interbud a tym samym Salon Dekarski corocznie odwiedza wielu wykonawców, architektów, inżynierów budownictwa, zarządców nieruchomości i administratorów – potencjalnych Państwa klientów. 

VIII Salon Praktyki Dekarskiej


Wierzymy, że zaproponowane w tym roku tematy warsztatów i prezentacji zainteresują Państwa a zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w Państwa codziennej pracy zawodowej.