BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
TARBUD 2016 - Wrocław, Polska
18 mar 2016 - 20 mar 2016

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce.Posiada ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Jest platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, specjalistami w poszczególnych branżach oraz klientami.

TARBUD  to z jednej strony kontynuacja tradycji największych na Dolnym Śląsku spotkań branży budowlanej, z drugiej zaś przestrzeń prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury.

TARBUD to trzy dni prezentacji producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz producentów wyposażenia wnętrz. To także okazja do spotkań z przedstawicielami instytucji finansujących budownictwo, udziału w wykładach i warsztatach.

TARBUD 2016

Targi Budownictwa i Wyposażania Wnętrz TARBUD 2016 będą wyjątkową, jubileuszową, XXX-tą edycją. Z tej okazji zespół Hali Stulecia przygotowuje bogaty program wydarzeń towarzyszących, liczne konkursy oraz atrakcje dodatkowe.