BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
18. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu - Szczecin, Polska
22 kwi 2016 - 24 kwi 2016

Zapraszamy do udziału w osiemnastej edycji targów MIASTO OGRÓD - Zielony design. Jest to wydarzenie dla wszystkich osób zainteresowanych aranżacją ogrodów - skierowane do amatorów, projektantów i wykonawców zieleni. 

Będzie to okazja do poznania szerokiej oferty produktów i usług, nawiązania kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu, narzędzi, wyposażenia, materiałów od ogrodów oraz udziału w konferencji, warsztatach i pokazach. Na stoiskach wystawienniczych obecni będą eksperci, u których zasięgnąć można porad z zakresu uprawy i pielęgnacji roślin, projektowania ogrodów, upiększania tarasów, balkonów, oraz zielonych aranżacji wnętrz.

18. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu

W programie targów:

 • Część wystawiennicza 
  Przedstawiciele branży zgromadzeni w jednym miejscu to okazja do poznania szerokiej oferty produktów i usług, nawiązania kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu, narzędzi, wyposażenia oraz materiałów od ogrodów.
 • Strefa Młodego Architekta Krajobrazu 
  MIASTO OGRÓD - Zielony design to wydarzenie otwarte na młodych projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Tu mogą promować swoją firmę, prezentować swoje pomysły i zdobywać kontakty biznesowe, które procentują nowymi zleceniami. 
 • Ogród pokazowy 
  Od kilka lat na terenie targów tworzony jest ogród pokazowy, projektowany zgodnie z najnowszymi trendami przez studentów architektury krajobrazu. Ogród tworzony jest z materiałów dostarczonych przez firmy uczestniczące w targach.
 • Konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście” 
  Podczas targów MIASTO OGRÓD - Zielony design odbywa się konferencja branżowa skierowana do architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, w tym studentów, oraz przedstawicieli samorządów, deweloperów, zarządców i wykonawców zieleni. Zagadnienia omawiane podczas konferencji związane są z wykorzystaniem elementów wodnych w projektowaniu terenów zielonych. 
 • Porady ekspertów, pokazy i warsztaty