BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
TARGI BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ TARBUD - Wrocław, Polska
27 mar 2016 - 29 mar 2016

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce.

TARBUD posiada ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Jest platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, specjalistami w poszczególnych branżach oraz klientami.

Targi Budownictwa i Wyposażanie Wnętrz TARBUD 2015 to z jednej strony kontynuacja tradycji największych na Dolnym Śląsku spotkań branży budowlanej, z drugiej zaś przestrzeń prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury.

TARGI BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ TARBUD

TARBUD to trzy dni prezentacji producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz producentów wyposażenia wnętrz. To także okazja do spotkań z przedstawicielami instytucji finansujących budownictwo, udziału w wykładach i warsztatach.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD to praktyczne pomysły i źródło inspiracji dla każdego, kto urządza dom, mieszkanie lub ogród.