BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
28 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGTAB - Bielsko-Biała, Polska
13 wrz 2016 - 15 wrz 2016

Dziękujemy wszystkim za udział w 28. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2015. Dziękujemy również za wszystkie odwiedziny w ciągu ostatnich 27 edycji targów. 

Tym bardziej nam miło, że już kolejny rok wystawcy byli obecni w nowej hali targowej, a konferencje, seminaria i prezentacje zorganizowaliśmy dla Państwa w odnowionym Hotelu Dębowiec.Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w przyszłym roku – podczas
29. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich, które odbędą się w dniach 13–15 września 2016 r.

Mamy nadzieję, że tereny ZIAD-u znowu staną się miejscem ważnych spotkań i interesujących dyskusji energetyków z projektantami, konstruktorami i producentami najnowocześniejszych urządzeń i technologii, a także źródłem owocnych kontaktów i sympatycznych wrażeń.

Z satysfakcją informujemy, że w naszych targach wzięło udział ponad 730 wystawców z 17 krajów Europy i Azji. 

Wśród wystawców były zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowoliły wielu zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi. 
Targi ENERGETAB to największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki a zatem doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. 

Ekspozycja targowa obejmujmowała następujące obszary tematyczne:

  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

Strategicznym Partnerem targów ENERGETAB 2015 był  TAURON Polska Energia SA.