BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej Silterm-Instal 2015 - Sosnowiec, Polska
1 kwi 2016 - 3 kwi 2016

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL, który odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia 2016 roku stanowi drugą pod względem wielkości część Targów Budowlanych SIBEX. Gromadzi on największą liczbę firm z branży instalacyjnej oraz grzewczej co pozwala Zwiedzającym na zapoznanie się z ogromem nowości oraz innowacyjnych rozwiązań pojawiających się na rynku.

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej Silterm-Instal 2015

Wybór nowej daty targów (dotychczas odbywały się w lutym) podyktowany został dużymi zmianami w ogólnopolskim kalendarzu imprez budowlanych, mieszkaniowych i wyposażeniowych, ale nie tylko. Postanowiliśmy bowiem rozszerzyć formułę branżową targów – zapraszając firmy produkujące na potrzeby ogrodnictwa i działkowców. Jednocześnie przekształcimy i wzbogacimy sposób promocji targów.

SIBEX - największa wystawa branży budowlanej na południu Polski jest jednym z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z etapem planowania budowy czy remontu domu (mieszkania), wybór materiałów i technologii, uzyskiwanie kredytu, usługi budowlano-remontowe, wykończenie i wyposażenie.
Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. 

W ciągu siedmiu minionych lat w Expo Silesia w Sosnowcu odbyło się 13 wystaw budowlanych (8 w edycji wiosennej i 5 w edycji jesiennej). Wzięło w nich udział prawie 900 firm, wiele z nich wielokrotnie. Szeroki zakres działalności firm prezentujących swoją ofertę pozwala Zwiedzającym na porównanie i ocenę wielu ofert w jednym miejscu, w krótkim czasie. 

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających: pokazy, seminaria, dyżury ekspertów czy też np. budowa domu na żywo…


Zapraszam do rozmów w tej sprawie i planowania udziału w naszych targach.
Pozostaję do Państwa dyspozycji.