BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera
Kalendarium
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej TEO 2016 - Bydgoszcz, Polska
2 kwi 2016 - 3 kwi 2016

W dniach 2-3 kwietnia 2016 roku odbędzie się VI  edycja Targów Energii Odnawialnej TEO 2016. Jest to impreza targowa poświęcona wyłącznie ekologicznym źródłom energii. Wydarzenie w założeniu ma się stać impulsem do rozwoju rynku eko-energii w Polsce  i Środkowej Europie.

Tematyka targów dotyczy przede wszystkim odnawialnych źródeł energii. Przedstawione zostaną systemy grzewcze wykorzystujące OZE, w tym: kotły, piece, kominki, kolektory słoneczne, klimatyzatory, pompy cieplne, biopaliwa stałe, pelety, biopaliwa płynne, biogaz.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej TEO 2016

Targi Energii Odnawialnej odbywać się będą równolegle z XXXIII edycją Międzynarodowych Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz Targami Inwestycyjnymi INVEST-BUD. Odwiedzającymi Targi będą przedstawiciele samorządów lokalnych, inwestorzy, projektanci, architekci, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, właściciele domów jednorodzinnych, przedstawiciele administracji szkół, szpitali, i innych budynków użyteczności publicznych.  

Naszym celem jest to, by Targi TEO stały się platformą wymiany doświadczeń pomiędzy teoretykami i praktykami. Firmy zwracają uwagę na niewielką wiedzę i dostępność rozwiązań ekologicznych w naszym kraju. Stąd pomysł imprezy, która byłaby miejscem propagowania wiedzy teoretycznej i dałaby odpowiednie narzędzia praktykom.