BUILDINGS.PL
Oszczędzanie energii rozpoczyna się od nauki w jaki sposób można to zrobić
Zapisz się do naszego Newslettera

Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji profesjonalnej. Tworzymy i wydajemy portale branżowe oraz specjalistyczne publikacje prasowe w kraju i za granicą. Głównymi obszarami działania wydawnictwa jest branża oświetleniowa, architektoniczna, budowlana, instalacyjna, elektrotechniczna oraz facility management.

Cechą charakterystyczną Grupy jest umiejętność dotarcia z precyzyjnym przekazem do wybranej grupy docelowej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik programistycznych serwisy prowadzone przez nas posiadają szereg funkcjonalności, które pozwalają zwiększyć siłę przekazu oraz przystosowane są do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zasoby portali mogą być wykorzystywane przez użytkowników w dowolnym miejscu.Logo luxmagazyn logo lighting


BUILDINGS.PL

BUILDINGS.PL jest portalem, który zajmuje się szeroko pojętą tematyką budownictwa, instalacji budowlanych oraz Facility Management. Naszym celem jest wspieranie zrównoważonego i ekologicznego budownictwa, a także maksymalne wykorzystanie korzyści, jakie przynosi zastosowanie odnawialnych źródeł energii. Branżowy portal budowlany Buildings.pl , dedykowany jest przede wszystkim architektom, biurom projektowym, inspektorom budowlanym, wykonawcom oraz producentom i dystrybutorom materiałów budowlanych.

Kontakt z nami:

Solski Center, ul. Ludwika Solskiego 4a/14, 52-416 Wrocław

E-mail biuro@buildings.pl